Závěrečný turnaj elévů v této sezóně

• Článek k zápasu/turnaji

Na závěrečný turnaj do Bystřice zavítaly jako vždy celkem dva týmy našich mladých hipposáckých nadějí. Pro některé opravdu poslední, protože v příští sezóně již budou hrát v kategorii ml. žáků. Není to však důvod ke smutku, protože nás ještě do konce školního roku čeká ještě jeden turnaj. A to již tradiční florbalový turnaj: „BRNO OPEN GAME 2018“, kde změříme síly s nejlepšími týmy nejen z České republiky.

Každý tým na turnaji v Bystřici odehrál celkem čtyři zápasy. Naše síly jsme změřily s týmy z Třebíče, Jihlavy, Přibyslavi a domácí Bystřice. Týmu Benjamins se hned na úvod podařilo vyhrát těsným výsledkem, ale ostatní zápasy už byly nad jejich možnosti. Druhému týmu se i přes bojovnost nevedlo o moc lépe. Hned na začátku turnaje prohrál se Snipery z Třebíče, v dalším zápase proti vybojoval pěknou remízu proti starším děvčatům z FBŠ Jihlava, do třetice vyhrál vysoko 9:0 nad SK Jihlava. Bohužel poslední zápas s domácím týmem opět prohrál. My však nad tím nezoufáme, do příští sezóny na sobě zamakáme a nové posily z přípravky rádi přivítáme.

Do nadcházející sezóny bychom měli především zapracovat na fyzické kondici a koncentraci. K tomu nám výborně poslouží právě příprava na brněnský turnaj.

Na závěr bychom chtěli poděkovat všem hráčům za reprezentaci a rodičům za podporu, kluků a holek přibývá, jejich chuť hrát a trénovat také, což je pro všechny palec hore, že jdeme tou správnou cestou.